Královská kolekce vánočního cukroví, celkový pohled
Královská kolekce vánočního cukroví
Královská kolekce vánočního cukroví
Královská kolekce vánočního cukroví
Královská kolekce vánočního cukroví
Královská kolekce vánočního cukroví, celkový pohled
Královská kolekce vánočního cukroví
Královská kolekce vánočního cukroví
Královská kolekce vánočního cukroví
Královská kolekce vánočního cukroví

Královská kolekce

RK2019
790,00 Kč
S DPH

Vánoční Královská kolekce (1,3 kg) představuje nejvyšší kvalitu, kterou v naší nabídce můžete nalézt. Vyšší hmotnost kolekce a použití vybraných surovin např. pistácií dělá z této kolekce opravdu královnu.

.

Tato mimořádná jubilejní kolekce, kterou kterou jsme pro vás vytvořili k 25. výročí založení naší firmy, se setkala s tak nadšeným ohlasem, že vám ji v různých variantách a obměnách nabízíme již třetím rokem. I letos jsme pro vás připravili zcela nové druhy cukroví podle našich vlastních receptur, které svou fantastickou kombinací chutí, vysokou kvalitou použitých surovin a lákavým, čistým designem patří mezi to úplně nejlepší z naší vánoční cukrářské nabídky. Nejen milovníky čokolády jistě potěšíme i ručně vyráběnými bonbony, které jsou plněné náplní z bílé čokolády a vaječného koňaku. Každý kousek je originál a pevně věříme, že se nám podaří uspokojit i naše nejnáročnější zákazníky. Kolekce obsahuje sedm druhů cukrářských výrobků, celkem cca 50 ks, přičemž každý kousek je pečlivě uložen do papírového košíčku, aby na vašem vánoční stole vynikl ještě atraktivněji. Letošní Královská kolekce je naší velkou chloubou, ale vzhledem k velmi náročné dovednosti a komplikované pracnosti ji vyrábíme pouze v omezeném množství. Aby jste měli možnost vychutnat si u tuto naši koleci, která dohromady s našimi ostatními nabídkami rozehrává dokonalý komplex sladkého vánočního zážitku, vám doporučujeme včasné objednání.
1,2 kg Královské kolekce se skládá ze sedmi druhů o celkovém počtu 50 ks.

královská kolekce - kokosová špička

KOKOSOVÁ ŠPIČKA

Tento božský cukrářský výrobek opravdu stojí za to ochutnat. Dva kokosové, pěkně vláčné korpusy slepené meruňkovou marmeládou tvoří osvěžjící základ pro nastříkání lahodné kokosové náplně jemně vonící rumem. Po ztuhnutí potáhneme bílou čokoládou, ozdobně přestříkáme hořkou a uložíme do papírového košíčku.
(7 ks v kolekci)

královská kolekce - kokosová špička

IŠLSKÝ DORTÍK

Korpus je upečen z kvalitního ořechovo-kakaového těsta, krásně voní a chutná po použitých surovinách. Plní se speciálním krémem s mletými, praženými ořechy a kapkou rumu, potáhne čokoládovou polevou, která ještě delikátněji zvýrazní lahodnou čokoládovou chuť kolečka. Vkusnou tečku celému cukrářskému výrobku vytvoří ozdobení čtvrtkou vlašského ořechu.
(6 ks v kolekci)

královská kolekce - kokosová špička

ČOKOLÁDOVÁ TYČINKA

Tento výrobek se skládá z z čokoládovo – ořechvého těsta se skořicí a na povrchu korpusu nastříkáno vrstvou silně kakaového krému. Finální dohotovení výrobku potažením hořkou čokoládou a ozdobením hoblinkami bílé čokolády ještě podpoří příjemě čokoládovou chuť výrobku. Jako stvořen pro čokoholiky.
(9 ks v kolekci)

královská kolekce - medové hnízdo

MEDOVÉ HNÍZDO

Nepečený cukrářský výrobek připravujeme z ořechové hmoty, která je pořádně vymazlená medem. Vymodelujeme tvar hnízda, obalíme v pražených lískových jádrech a na závěr ozdobíme proslazenou, vypeckovanou třešní, kterou jsme předem naložili do rumu Republica.  
(6 ks v kolekci)

královská kolekce - pralinka s vaječným koňakem

PRALINKA S VAJEČNÝM KOŇAKEM

Na ruční čokoládové pralinky jsme opravdu erudovaní odborníci. Ve formě s polokoulemi vytvoříme abstraktní zdobení bílou čokoládou, vylejeme hořkou a po stuhnutí naplníme náplní z bílé čokolády a vaječného koňaku. Uzavřeme čokádou, po schlazení opatrně vyjmeme a uložíme do papírového košíčku. Kdo ochutná tento excelentní kousek blaha, už si bez naší pralinky nebude umět představit žádné vánoce.
(7 ks v kolekci)

královská kolekce - kokosová špička

KRÁLOVSKÝ DORTÍČEK

Dortíček se skládá ze tří korpusů, které jsou upečeny z křehkého kokosového těsta. První vrstva zalahodí skvělým čokoládovým krémem, druhá, kvalitní jahodovou marmeládou. Tento cukrářský výrobek vás překvapí svou křehkostí, vláčností a velice příjemnou, kultivovanou chutí, korunovanou čokoládovým fuligránem ve tvaru korunky.
(7 ks v kolekci)

královská kolekce - kokosová špička

OPILÝ KOŠÍČEK

Košíček je ručně vytlačen do formičky z oříškovo-kakaového těsta. Náplň je vyrobena z vlašských jader a rumu. Výrobek je zpestřen trochou meruňkové marmelády na dně košíčku, která dělá společně s ořechovou náplní, finální polevou z hořké čokolády a praženým lískovým jádrem z tohoto výrobku opravdu delikátní a originální chuťový zážitek.
(7 ks v kolekci)

364 ks
Hmotnost: 1 200 g
Spotřebujte do: 15. 1. 2020
Skladujte a uchovávejte do 15 °C
Seznam alergenů 
1. Lepek
3. Vejce
6. Sója (sojový lecitin)
7. Mléko (laktóza)
8. Skořápkové plody (vlašská jádra, lísková jádra, mandle)
Další alergeny: med, kokos, kakao
No reviews

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: