Detail kolekce velikonočního cukroví
Celkový pohled na kolekci velikonočního cukroví
Detail kolekce velikonočního cukroví
Detail kolekce velikonočního cukroví
Detail kolekce velikonočního cukroví
Celkový pohled na kolekci velikonočního cukroví
Detail kolekce velikonočního cukroví
Detail kolekce velikonočního cukroví

Velikonoční cukroví

VE2022
Vyprodáno
765,00 Kč

Velikonoční kolekce (1 kg) představuje velikonoční kolekci z tradičních surovin (máslo, ořechy, čokoláda, smetana).

.

Představujeme vám limitovanou edici skvělého velikonočního cukroví, kterou jsme na základě našich vlastních návrhů vytvořili pro naše nejvěrnější zákazníky. Tato kolekce svou nápaditostí a výrazným podílem řemeslné ruční práce potěší vaše oko a až ochutnáte jednotlivé druhy cukroví budete překvapeni dominancí jemné chuti a vůní másla, kvalitních marmelád, čokolády a krémů vyrobených na smetanovém základu. Věříme, že se nám touto jedinečnou kolekcí podaří  zpříjemnit oslavy velikonočních svátků. Kilogramová kolekce obsahuje sedm druhů cukroví v celkovém množství cca 58 ks.

Velikonoční cukroví - smetanová dobrota

MANDLOVÁ OVEČKA

Tělo ovečky je vyrobeno z mandlové mouky, bílé čokolády a mandlového likéru. Čokoládový bonbon, naplněn lahodnou náplní z bílé čokolády a vaječného likéru tvoří hlavičku a jako ouška jsme připojily dvě kalifornské mandle natural. Cukrářský výrobek, rukodělně velice pracný a jistě potěší nejen milovníky jemných mandlových pochoutek. Přejeme vám dobrou chuť a sladké prožití velikonočních svátků.
(6 ks v kolekci)
Alergeny: 8, 7, čokoláda

Velikonoční cukroví - Kuřátko

KUŘÁTKO

Linecké máslové těsto patří mezi nejchutnější a nejkvalitnější těsta, proto jsme ho zvolili i pro výrobu kuřátka. Upečené korpusy naplníme kvalitní malinovou marmeládou a potáhneme citronovou čokoládou. Nakonec, jen tak pro radost, přizdobíme velikonočnímu kuřátku zobáček, hřebínek a očičko.
(8 ks v kolekci)
Alergeny: 1, 7, 3

Velikonoční cukroví - Čokoládové vajíčko

VLAŠSKO - OŘECHOVÁ KAPKA

Korpusy kapek jsou ručně vypíchnuty z máslového lineckého těsta, po upečení se dva díly spojí meruňkovou marmeládou. 

Spojením křehkého korpusu vytvoříme lahodný podklad na který hladkou trubičkou nastříkáme náplň z vlašských ořechů, cukru a rumu. Po ztuhnutí potáhneme čokoládou ochucenou vlašsko-ořechovou pastou a ozdobíme čokoládovým filigránem ve tvaru kopretiny. Opravdu velice delikátní kousek, který vám letos představujeme poprvé, se určitě zařadí mezi vaše nejoblíbenější velikonoční pamlsky.
(7 ks v kolekci)
Alergeny: 1, 7, 3, 8

Velikonoční cukroví - Makový rohlíček

VANILKOVÝ ROHLÍČEK

Zhotoven podle tradičního receptu z másla, mouky, žloutků a vanilky, vás mile překvapí svou vyváženou, lahodnou chutí, křehkostí a příjemnou vůní po použitých surovinách.
(12 ks v kolekci)
Alergeny: 1, 3, 8

Velikonoční cukroví - Velikonoční zajíček

VELIKONOČNÍ ZAJÍČEK

Tvar zajíce se vypíchne z máslového lineckého těsta a po upečení naplní jemným krémem, který je vyroben ze šlehačky, mléčné čokolády a smetanového karamelu. Potáhne hořkou čokoládou a dekoruje ornamentem z bílé čokolády. Velmi chutný a vymazlený cukrářský výrobek, který nádherně rozjaří vaši sváteční velikonoční náladu.
(5 ks v kolekci)
Alergeny: 1, 7, 3

Velikonoční cukroví - Linecké vajíčko

LINECKÉ VAJÍČKO

Výrobek z máslového lineckého těsta, vypichované tvary se spojí příjemně kyselkavou meruňkovou marmeládou. Finální dohotovení posypem moučkovým cukrem podtrhne design velikonočního vajíčka.
(12 ks v kolekci)
Alergeny: 1, 7, 3, mangová dřeň

Velikonoční cukroví - Ořechová králíček

KRÁLÍČEK

Z máslového lineckého těsta vytvarujeme králíčka a upečeme dozlatova. Po vychladnutí dva korpusy spojíme kvalitní malinovou marmeládou, očičko vyplníme čokoládou a potáhneme jahodovou čokoládou. Nakonec zeleným kokosem připomeneme svěžest jarní travičky. Křehký a velmi chutný cukrářský výrobek, vonící máslem a malinami.
(10 ks v kolekci)
Alergeny: 1, 7, 3, kokos

 1. Lepek - Obiloviny obsahující lepek, konkrétně: pšenice, žito, ječmen, oves, špalda, kamut nebo jejich hybridní odrůdy a výrobky z nich
 2. Korýši - Korýši a výrobky nich
 3. Vejce - Vejce a výrobky z nich
 4. Ryby - Ryby a výrobky z nich
 5. Arašídy - podzemnice olejná     Jádra podzemnice olejné (arašídy) a výrobky z nich
 1. Sója - sójové boby
  Sójové boby a výrobky z nich
 2. Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
 3. Skořápkové plody - Mandle, lískové ořechy, vlašské ořechy, kešu ořechy, pekanové ořechy, para ořechy, pistácie, makadamie a výrobky z nich
 4. Celer - výrobky z něj
 5. Hořčice - Hořčice a výrobky z ní
 1. Sezam - sezamová semena     Sezamová semena a výrobky z nich
 2. Oxid siřičitý a siřičitany     E220, E221, E222, E223, E224, E226, E227, E228
 3. Vlčí bob - lupina, Vlčí bob (lupina) a výrobky z něj
 4. Měkkýši - Měkkýši a výrobky z nich
No reviews