Kolekce vánočního dezertu - celkový pohled.
Kolekce vánočního dezertu
Kolekce vánočního dezertu
Kolekce vánočního dezertu
Kolekce vánočního dezertu
Kolekce vánočního dezertu - celkový pohled.
Kolekce vánočního dezertu
Kolekce vánočního dezertu
Kolekce vánočního dezertu
Kolekce vánočního dezertu

Vánoční dezert

VD2019
Poslední kus skladem
583,00 Kč

Vánoční dezert (1 kg) představuje elitní kolekci, která patří mezi to nejlepší z vánoční cukrářské nabídky. Obsahuje především cukroví, které je plněno různými druhy lahodných krémů.

.

Obsahuje především ty druhy cukroví, které jsou plněny různými druhy krémů a náplní. Kolekce obsahuje také nepečené výrobky, jako kokosové a mandlové kuličky, nebo nugáty. Tato elitní kolekce, kterou nabízíme, uspokojí nejen Vaše estetické cítění, ale svou pestrostí a mimořádně vydařenou kombinací chutí ještě umocní nádhernou vánoční atmosféru Vašeho domova. Obsahuje sedm druhů výrobků a každý druh je charakteristický svou  příjemnou chutí a kvalitou, která je zaručena použitými surovinami a našimi vlastními recepturami, které jsme vypilovali k dokonalosti v průběhu dvaceti osmi let naší práce v oboru cukrářském. Kolekce obsahuje sedm druhů výrobků a jejich celkové množství činí cca 54 ks. Každý kousek v dezertu je uložen v papírovém košíčku a při aranžování tohoto dezertu budete překvapeni, jak krásně se bude vyjímat na Vašem vánočním stole.
1 kg dezeru se skládá ze sedmi druhů o celkovém počtu cca 54 ks.

vánoční dezert - kokosová kulička

KOKOSOVÁ KULIČKA

Kuličky jsou modelované z nepečené kokosové hmoty. Jemná vůně rumu spolu s vláčným těstem a praženou loupanou mandlí, která zdobí každý kus, vytváří vynikající chuť.
(8 ks v kolekci)

vánoční dezert - čokoládové kolečko

ČOKOLÁDOVÉ KOLEČKO

Dozlatova upečený korpus kolečka s vlašských jader se stopou skořice a vanilky, je po obvodu nastříkán lahodným čokoládovým krémem s rumem. Ještě před slepením kolečka vyplníme střed malinovou marmeládou, která vyladí chuť k dokonalosti. Nakonec potáhneme hořkou čokoládou a ozdobíme hořko-bílými hoblinkami z belgické čokolády.
(6 ks v kolekci)

vánoční dezert - nugát

NUGÁT

Hmota, ze které jsou nakrájené kousky nugátu, je vytvořena z lísko-oříškového čokoládového nugátu. Každý kus je potažený hořkou čokoládou a zdobený ručně stříkaným srdíčkem z bílé čokolády. Nepečený cukrářský výrobek svou příjemnou nugátovou chutí podtrhuje luxusní úroveň kolekce vánočního dezertu.
(9 ks v kolekci)

královská kolekce - kokosová špička

OPILÝ KOŠÍČEK

Košíček je ručně vytlačen do formičky z oříškovo-kakaového těsta. Náplň je vyrobena z vlašských jader a rumu. Na dně košíčku je výrobek zpestřen trochou meruňkové marmelády, která společně s ořechovou náplní, finální polevou z hořké čokolády a praženým lískovým jádrem dělá z tohoto výrobku opravdu delikátní a originální chuťový zážitek.
(7 ks v kolekci)

vánoční dezert - moka kolečko

MOKA KOLEČKO

Korpus z vlašských jader se stopou skořice a vanilky je spojený jemnou kávovou náplní s praženými ořechy a potažen kávovou polevou. Každý kousek je ozdoben kávovým zrnem odlitým z čokolády.
(6 ks v kolekci)

vánoční dezert - punčový půlměsíc

PUNČOVÝ PŮLMĚSÍC

Korpus půlměsíce je upečen z vaflového těsta s vlašskými ořechy a je naplněn výbornou punčovou náplní. Tato je ještě vymazlená hrozinkami v rumu, které dodávájí příjemnou typickou vůni a chuť tradičnímu vánočnímu cukroví. Naplněný výrobek je potažen hořkou čokoládou a chuťový zážitek ještě vygraduje pomerančová kůra, umístěná na povrchu výrobku. Tento kousek jistě potěší všechny milovníky svátečních dobrot.
(7 ks v kolekci)

vánoční dezert - mandlová kulička

MANDLOVÁ KULIČKA

Nepečený výrobek. Kuličky jsou modelované z hmoty, která je vyrobena z piškotů, kakaa, pražených mandlí, čokoládového krému a rumu. Obalované jsou praženými hoblovanými mandlemi.
(8 ks v kolekci)

Hmotnost: 1 000 g
Spotřebujte do: 15. 1. 2020
Skladujte a uchovávejte do 15 °C
Seznam alergenů 
1. Lepek
3. Vejce
6. Sója (sojový lecitin)
7. Mléko (laktóza)
8. Skořápkové plody (vlašská jádra, lísková jádra, mandle)
Další alergeny: med, kokos, kakao
No reviews

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: