Vánoční cukroví
Vánoční cukroví
Vánoční cukroví
Vánoční cukroví
Vánoční cukroví

Vánoční cukroví

VC2019
Poslední kus skladem
461,00 Kč

Kolekce Vánoční cukroví (1,1 kg) se skládá ze sedmi druhů tradičního, velmi chutného cukroví, které je vyrobeno jen z těch nejkvalitnějších surovin s výrazným podílem ruční práce.

.

Kolekce obsahuje sedm druhů nejoblíbenějšího tradičního cukroví, které svou pestrostí tvarů, a to zejména vkusně vybraných variací chutí skvěle uspokojí každého gurmána. Všechny druhy jsou vyrobeny z kvalitních surovin a jejich výroba probíhá ručně. Těsta neobsahují žádné náhražky, „zlepšující přípravky“ ani prášky do pečiva, či barviva. Vše vyrábíme klasickou technologií za použití čistě přírodních surovin, jako jsou vejce, jádra vlašských či lískových ořechů a mandlí. Jako každoročně i letos představujeme nové variace, jejichž podobu vám nabízíme v popisu jednotlivých druhů. Věříme, že s naší nabídkou budete spokojeni i letos a věříme, že vy, i vaši blízcí oceníte kvalitu našeho cukroví připravovaného s láskou a maximální pečlivostí.
V této kolekci vánočního cukroví naleznete osm druhů, každý druh je zastoupen přibližně deseti kusy, celkem je součástí této kolekce více než 75 kusů lahodného cukroví.

vánoční cukroví - vanilkový rohlíček

VANILKOVÝ ROHLÍČEK

Ručně tvarované vanilkové těsto s vlašskými ořechy. Jsou velmi jemné a křehké, s vůní vanilky a výraznou chutí po vlašských jádrech.
(12 ks v kolekci)

vánoční cukroví - kometa

KOMETA

Komety jsou vypichované z ořechového skořicového těsta. Na slepení je použita borůvková marmeláda. Povrch výrobku zdoben přestříkáním hořkou čokoládou. Vláčný a chutný výrobek s převažující chutí borůvek a pražených vlašských jader.
(10 ks v kolekci)

vánoční cukroví - stromek

STROMEK

Korpus je vyroben z vaflového těsta s vlašskými ořechy, lehce okořeněn skořicí. Použitá marmeláda je malinová, povrch je přecukrován práškovým cukrem. Krásně vláčný a vonící kvalitní malinovou marmeládou.
(10 ks v kolekci)

vánoční cukroví - oříšek

OŘÍŠEK

Ořechové těsto s delikátní vůní skořice je ručně tvarováno do formiček a dozlatova upečeno. Spodní korpus naplněn ořechovo rumovou náplní a přiklopen korpusem horním.
(3 ks v kolekci)

vánoční cukroví - linecké srdíčko

LINECKÉ SRDÍČKO

Srdíčka jsou tvořena z lineckého těsta, plněná příjemně kyselkavou mangovou marmeládou. Na závěr jsou přestříkaná hořkou čokoládou. Jemný, vláčný a moc dobrý výrobek s výraznou chutí použité marmelády.
(8 ks v kolekci)

vánoční cukroví - kakaový koláček

KAKAOVÝ KOLÁČEK

Tvarován z ořechovo-kokosového těsta s výrazným podílem kakaa. Opravdová lahůdka pro fandy kvalitní kakaové chuti korpusu, jehož celkový prožitek umocní spojení s meruňkovou marmeládou.
(14 ks v kolekci)

vánoční cukroví - trojlístek

TROJLÍSTEK

Korpus vypichovaný z kokosového lineckého těsta, plněný rybízovou marmeládou. Výrobek je ozdoben přestříkáním hořkou čokoládou. Osvěžující vláčné cukroví s vůní praženého kokosu a jemně kyselkavou chutí použité marmelády.
(10 ks v kolekci)

vánoční cukroví - tlapka

TLAPKA

Ručně tlačené do formiček z kakaovo-ořechového těsta s vydatným přispěním hrubě mletých vlašských jader. Velmi chutné a křehké s vůní kakaa a skořice.
(10 ks v kolekci)

Hmotnost: min. 1 100 g
Spotřebujte do: 15. 1. 2020
Skladujte a uchovávejte do 15 °C
Seznam alergenů 
1. Lepek
3. Vejce
6. Sója (sojový lecitin)
7. Mléko (laktóza)
8. Skořápkové plody (vlašská jádra, lísková jádra, mandle)
Další alergeny: med, kokos, kakao
No reviews

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: