Královská kolekce vánočního cukroví 2021 - detailní pohled
Královská kolekce vánočního cukroví 2021 - detailní pohled
Královská kolekce vánočního cukroví 2021 - krabice
Královská kolekce
Královská kolekce vánočního cukroví 2022 - celkový pohled
Královská kolekce vánočního cukroví 2021 - detailní pohled
Královská kolekce vánočního cukroví 2021 - detailní pohled
Královská kolekce vánočního cukroví 2021 - krabice
Královská kolekce vánočního cukroví 2022 - celkový pohled

Královská kolekce

RK2023
Vyprodáno
1 113,00 Kč

Vánoční Královská kolekce (1 kg) představuje nejvyšší kvalitu a luxus, který v naší nabídce můžete nalézt. Použití vybraných surovin např. náplní z bílé čokolády a vaječného koňaku v ručním bonbonu, také náplní z velice kvalitní karamelové čokolády,  dělá z této kolekce opravdu královnu.

.

Tato mimořádná jubilejní kolekce, kterou jsme pro Vás vytvořili k 25. výročí založení naší firmy, se setkala s tak nadšeným ohlasem, že Vám ji v různých variantách a obměnách nabízíme již pátým rokem. I letos jsme pro vás připravili zcela nové druhy cukroví podle našich vlastních receptur, které svou fantastickou kombinací chutí, vysokou kvalitou použitých surovin a lákavým, čistým designem, patří mezi to úplně nejlepší z naší vánoční cukrářské nabídky. Nejen milovníky čokolády jistě potěšíme i ručně vyráběnými bonbony, s náplní z bílé čokolády a vaječného koňaku nebo bonbonem ve tvaru vlašského ořechu s čokoládovo-ořechovou náplní a čtvrtkou jádra. Každý kousek je originál a pevně věříme, že se nám podaří uspokojit i naše nejnáročnější zákazníky. Kolekce obsahuje sedm druhů cukrářských výrobků, celkem cca 47 ks, přičemž každý kousek je pečlivě uložen do papírového košíčku, aby na Vašem vánoční stole vynikl ještě atraktivněji. Letošní Královská kolekce je naší velkou chloubou, ale vzhledem k velkým nárokům na dovednost a komplikované pracnosti ji vyrábíme pouze v omezeném množství. Abyste měli možnost vychutnat si i tuto naši kolekci, která dohromady s našimi ostatními nabídkami rozehrává dokonalý komplex sladkého vánočního zážitku, Vám doporučujeme včasné objednání.
1 kg Královské kolekce se skládá ze sedmi druhů o celkovém počtu 47 ks.

královská kolekce - kokosová špička

KOKOSOVÁ ŠPIČKA

Tento božský cukrářský výrobek opravdu stojí za to ochutnat. Dva ořechové, pěkně vláčné korpusy slepené meruňkovou marmeládou tvoří osvěžující základ pro nastříkání lahodné kokosové náplně jemně vonící rumem. Po ztuhnutí potáhneme bílou čokoládou, ozdobně přestříkáme hořkou a uložíme do papírového košíčku.
(7 ks v kolekci)
Alergeny: 1, 3, 8

královská kolekce - tiramisu košíček

TIRAMISU KOŚÍČEK

Korpusy košíčků jsou ručně vytlačené z lineckého vlašsko - ořechového těsta, po upečení se pro osvěžení na dno stříkne kapka meruňkové marmelády a dále plní tiramisu nápní (piškotová hmota provlhčená kvalitní silnou kávou, rumem a přírodní italskou tiramisu pastou). Po ztuhnutí se potáhne čokoládou, na závěr ozdobí puntíkem z bílé čokolády a uloží do papírového košíčku. Skvělá lahůdka, která jistě potěší nejen milovníky tiramisu a zpříjemní sváteční atmosféru vánoc.
(6 ks v kolekci)
Alergeny: 1, 3, 8,
královská kolekce - kokosová špička

ČOKOLÁDOVÁ TYČINKA

Tento výrobek se skládá z z čokoládo – ořechového těsta se skořicí a na povrchu korpusu nastříkáno vrstvou silně kakaového krému. Finální dohotovení výrobku potažením hořkou čokoládou a ozdobením hoblinkami bílé čokolády ještě podpoří příjemně čokoládovou chuť výrobku. Jako stvořen pro čokoholiky.
(7 ks v kolekci)
Alergeny: 1, 3, 8

královská kolekce - mandloňka

MADLOŇKA

Mandlové linecké těsto je ručně vymačkáno do formiček. Dozlatova upečený korpus se jemně stříkne meruňkovou marmeládou a naplní krémem z mletých blanšírovaných mandlí ochucených belgickým likérem Amaretto. Potáhneme hořkou čokoládou a ozdobíme mandlí. Konečný design výrobku doladí jemné přestříknutí čokoládou. Tento cukrářský výrobek vás překvapí velice jemnou, lahodnou chutí kvalitních španělských mandlí, která není(!) zkreslená použitím aromat.
(6 ks v kolekci)
Alergeny: 1, 3, 8

královská kolekce - polokoule

POLOKOULE

Na ruční čokoládové pralinky jsme opravdu erudovaní odborníci. Ve formě s polokoulemi vytvoříme abstraktní zdobení bílou čokoládou, vylejeme hořkou a po ztuhnutí naplníme bílou čokoládou a vaječným koňakem. Uzavřeme čokádou, po zchlazení opatrně vyjmeme a uložíme do papírového košíčku. Kdo ochutná tento excelentní kousek blaha, už si bez naší pralinky nebude umět představit žádné Vánoce.
(7 ks v kolekci)
Alergeny: 7

královská kolekce - královský dortíček

KRÁLOVSKÝ DORTÍČEK

Dortíček se skládá ze tří korpusů, které jsou upečeny z křehkého lineckého kokosového těsta. První vrstva zalahodí skvělým čokoládovým krémem, druhá, kvalitní jahodovou marmeládou. Tento cukrářský výrobek Vás překvapí svou křehkostí, vláčností a velice příjemnou, kultivovanou chutí, korunovanou čokoládovým filigránem ve tvaru korunky.
(6 ks v kolekci)
Alergeny: 1, 3

královská kolekce - delikatesa slaný karamel

DELIKATESA SLANÝ KARAMEL

Ořechové vaflové těsto je ručně vymačkáno do formiček ve tvaru košíčku. Na dozlatova upečený korpus ozdobnou trubičkou nastříkáme skvělý slaný karamelový krém, který je vyroben z smetanového karamelu lehce ochuceném himalájskou solí a po ztuhnutí potáhneme karamelovou polevou. Na závěr ozdobíme ručně zhotoveným čokoládovým filigránem ve tvaru vánoční cesmíny, který ještě umocní slavností atmosféru vánoc. Výsledná chuť tohoto cukrářského výrobku Vás přesvědčí o tom, že slaný karamel je skutečně fantasticky chutný a jistě ho zařadíte mezi Vaše nejoblíbenější kousky z Královské kolekce.
(6 ks v kolekci)
Alergeny: 1, 3, 7, 8

 1. Lepek - Obiloviny obsahující lepek, konkrétně: pšenice, žito, ječmen, oves, špalda, kamut nebo jejich hybridní odrůdy a výrobky z nich
 2. Korýši - Korýši a výrobky nich
 3. Vejce - Vejce a výrobky z nich
 4. Ryby - Ryby a výrobky z nich
 5. Arašídy - podzemnice olejná     Jádra podzemnice olejné (arašídy) a výrobky z nich
 1. Sója - sójové boby
  Sójové boby a výrobky z nich
 2. Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
 3. Skořápkové plody - Mandle, lískové ořechy, vlašské ořechy, kešu ořechy, pekanové ořechy, para ořechy, pistácie, makadamie a výrobky z nich
 4. Celer - výrobky z něj
 5. Hořčice - Hořčice a výrobky z ní
 1. Sezam - sezamová semena     Sezamová semena a výrobky z nich
 2. Oxid siřičitý a siřičitany     E220, E221, E222, E223, E224, E226, E227, E228
 3. Vlčí bob - lupina, Vlčí bob (lupina) a výrobky z něj
 4. Měkkýši - Měkkýši a výrobky z nich
No reviews

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: