Vánoční dezert - kolekce 2021 detaily
Vánoční dezert - kolekce 2021 celkový pohled
Vánoční dezert
Vánoční dezert - kolekce 2021 detaily
Vánoční dezert - kolekce 2021 detaily
Vánoční dezert
Vánoční dezert - kolekce 2021 krabice
Vánoční dezert - kolekce 2021 detaily
Vánoční dezert - kolekce 2021 celkový pohled
Vánoční dezert - kolekce 2021 detaily
Vánoční dezert - kolekce 2021 detaily
Vánoční dezert - kolekce 2021 krabice

Vánoční dezert

VD2023
Vyprodáno
852,00 Kč

Vánoční dezert (1 kg) představuje elitní kolekci, která patří mezi to nejlepší z vánoční cukrářské nabídky. Obsahuje především cukroví, které je plněno různými druhy lahodných krémů.

.

Obsahuje především ty druhy cukroví, které jsou plněny různými druhy krémů a náplní. Kolekce obsahuje také nepečené výrobky, jako kuličky, tiramisu koláčky nebo nugáty. Tato elitní kolekce, kterou nabízíme, uspokojí nejen Vaše estetické cítění, ale svou pestrostí a mimořádně vydařenou kombinací chutí ještě umocní nádhernou vánoční atmosféru Vašeho domova. Obsahuje sedm druhů výrobků a každý druh je charakteristický svou  příjemnou chutí a kvalitou, která je zaručena použitými surovinami a našimi vlastními recepturami, které jsme vypilovali k dokonalosti v průběhu dvaceti osmi let naší práce v oboru cukrářském. Kolekce obsahuje sedm druhů výrobků a jejich celkové množství činí cca 48 ks. Každý kousek v dezertu je uložen v papírovém košíčku a při aranžování tohoto dezertu budete překvapeni, jak krásně se bude vyjímat na Vašem vánočním stole.
1 kg dezeru se skládá ze sedmi druhů o celkovém počtu cca 48 ks.

vánoční dezert - kokosová kulička

KOKOSOVÁ KULIČKA

Kuličky jsou modelované z nepečené kokosové hmoty. Jemná vůně rumu spolu s vláčným těstem a praženou loupanou mandlí, která zdobí každý kus, vytváří vynikající chuť.
(8 ks v kolekci)
Alergeny: 3, 8

vánoční dezert - čokoládové kolečko

ČOKOLÁDOVÉ KOLEČKO

Dozlatova upečený korpus kolečka s vlašských jader se stopou skořice a vanilky, je po obvodu nastříkán lahodným čokoládovým krémem s rumem. Ještě před slepením kolečka vyplníme střed malinovou marmeládou, která vyladí chuť k dokonalosti. Nakonec potáhneme hořkou čokoládou a ozdobíme hořko-bílými hoblinkami z belgické čokolády.
(6 ks v kolekci)
Alergeny: 1, 3, 8

vánoční dezert - nugát

NUGÁT

Hmota, ze které jsou nakrájené kousky nugátu, je vytvořena z lísko-oříškového čokoládového nugátu. Každý kus je potažený hořkou čokoládou a zdobený ručně stříkaným srdíčkem z bílé čokolády. Nepečený cukrářský výrobek svou příjemnou nugátovou chutí podtrhuje luxusní úroveň kolekce vánočního dezertu.
(9 ks v kolekci)
Alergeny: 3, 8

královská kolekce - kokosová špička

OPILÝ KOŠÍČEK

Košíček je ručně vytlačen do formičky z oříškovo-kakaového těsta. Náplň je vyrobena z vlašských jader a rumu. Na dně košíčku je výrobek zpestřen trochou meruňkové marmelády, která společně s ořechovou náplní, finální polevou z hořké čokolády a praženým lískovým jádrem dělá z tohoto výrobku opravdu delikátní a originální chuťový zážitek.
(6 ks v kolekci)
Alergeny: 1, 3, 8

vánoční dezert - moka kolečko

MOKA KOLEČKO

Korpus z vlašských jader se stopou skořice a vanilky je spojený jemnou kávovou náplní s praženými ořechy a potažen kávovou polevou. Každý kousek je ozdoben kávovým zrnem odlitým z kávové čokolády.
(6 ks v kolekci)
Alergeny: 1, 3, 8

vánoční dezert - punčový půlměsíc

OŘECHOVÝ PŮLMĚSÍC

Korpus půlměsíce je upečen z kakaového těsta s jemně pomletýmí vlašskými ořechy a je naplněn výbornou čokoladovou náplní s ořechy a kapkou rumu. Naplněný výrobek je potažen hořkou čokoládou a chuťový zážitek ještě vygradují plátky vlašských jader, umístěné na povrchu výrobku. Tento kousek jistě potěší všechny milovníky svátečních dobrot.
(7 ks v kolekci)
Alergeny: 1, 3, 8

vánoční dezert - tiramisu koláček

TIRAMISU KOLÁČEK

Nepečený cukrářský výrobek je vymodelován z piškotové hmoty provlhčené kvalitní silnou kávou, rumem a vanilkou. Hmota je doplněná přírodní italskou tiramisu pastou, která ještě dodá výrobku pravý šmrnc. Koláček se obalí kakaem a ozdobí kapkou bílé čokolády. Nakonec se jemně uloží do papírového košíčku, aby se podpořila jeho sváteční vánoční uroveň.
(6 ks v kolekci)
Alergeny: 1, 3, 8


 1. Lepek - Obiloviny obsahující lepek, konkrétně: pšenice, žito, ječmen, oves, špalda, kamut nebo jejich hybridní odrůdy a výrobky z nich
 2. Korýši - Korýši a výrobky nich
 3. Vejce - Vejce a výrobky z nich
 4. Ryby - Ryby a výrobky z nich
 5. Arašídy - podzemnice olejná     Jádra podzemnice olejné (arašídy) a výrobky z nich
 1. Sója - sójové boby
  Sójové boby a výrobky z nich
 2. Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
 3. Skořápkové plody - Mandle, lískové ořechy, vlašské ořechy, kešu ořechy, pekanové ořechy, para ořechy, pistácie, makadamie a výrobky z nich
 4. Celer - výrobky z něj
 5. Hořčice - Hořčice a výrobky z ní
 1. Sezam - sezamová semena     Sezamová semena a výrobky z nich
 2. Oxid siřičitý a siřičitany     E220, E221, E222, E223, E224, E226, E227, E228
 3. Vlčí bob - lupina, Vlčí bob (lupina) a výrobky z něj
 4. Měkkýši - Měkkýši a výrobky z nich
No reviews

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: