vánoční cukroví 2021 - detaily
vánoční cukroví 2021 - celkový pohled
vánoční cukroví 2021 - detaily
vánoční cukroví 2021 - detaily
vánoční cukroví 2021 - detaily
vánoční cukroví 2021 - krabice
vánoční cukroví 2021 - detaily
vánoční cukroví 2021 - celkový pohled
vánoční cukroví 2021 - detaily
vánoční cukroví 2021 - detaily
vánoční cukroví 2021 - detaily
vánoční cukroví 2021 - krabice

Vánoční cukroví

VC2023
Poslední kus skladem
678,00 Kč

Kolekce Vánoční cukroví (1 kg) se skládá z osmi druhů tradičního, velmi chutného cukroví, které je vyrobeno jen z těch nejkvalitnějších surovin s výrazným podílem ruční práce.

.

Kolekce obsahuje osm druhů nejoblíbenějšího tradičního cukroví, které svou pestrostí tvarů, a to zejména vkusně vybraných variací chutí skvěle uspokojí každého gurmána. Všechny druhy jsou vyrobeny z kvalitních surovin a jejich výroba probíhá ručně. Těsta neobsahují žádné náhražky, „zlepšující přípravky“ ani prášky do pečiva, či barviva. Vše vyrábíme klasickou technologií za použití čistě přírodních surovin, jako jsou vejce, máslo, Indonéská vanilka, jádra vlašských či lískových ořechů a mandlí. Jako každoročně i letos představujeme nové variace, jejichž podobu vám nabízíme v popisu jednotlivých druhů. Věříme, že s naší nabídkou budete spokojeni i letos a věříme, že vy, i vaši blízcí oceníte kvalitu našeho cukroví připravovaného s láskou a maximální pečlivostí.
V této kolekci vánočního cukroví naleznete osm druhů, každý druh je zastoupen přibližně deseti kusy, celkem je součástí této kolekce více než 75 kusů lahodného cukroví.

vánoční cukroví - vanilkový rohlíček

VANILKOVÝ ROHLÍČEK

Ručně tvarované vanilkové těsto s vlašskými ořechy. Jsou velmi jemné a křehké, s vůní vanilky a výraznou chutí po vlašských jádrech.
(14 ks v kolekci)
Alergeny: 1, 3, 8

vánoční cukroví - kometa

KOMETA

Komety jsou vypichované z ořechového skořicového těsta. Na slepení je použita borůvková marmeláda. Povrch výrobku zdoben přestříkáním hořkou čokoládou. Vláčný a chutný výrobek s převažující chutí borůvek a pražených vlašských jader.
(8 ks v kolekci)
Alergeny: 1, 3, 8

vánoční cukroví - stromek

STROMEK

Korpus je vyroben z vaflového těsta s vlašskými ořechy, lehce okořeněn skořicí. Použitá marmeláda je malinová, povrch je přecukrován práškovým cukrem. Krásně vláčný a vonící kvalitní malinovou marmeládou.
(10 ks v kolekci)
Alergeny: 1, 3, 8

vánoční cukroví - oříšek

OŘÍŠEK

Ořechové těsto s delikátní vůní skořice, vlašských jader a kvalitního kakaa je ručně tvarováno do formiček . Spodní korpus naplněn ořechovo-rumovo-čokoládovou náplní a přiklopen korpusem horním.
(3 ks v kolekci)
Alergeny: 1, 3, 8


vánoční cukroví - linecké srdíčko

LINECKÉ SRDÍČKO

Srdíčka jsou tvořena z lineckého těsta, plněná příjemně kyselkavou mangovou marmeládou. Na závěr jsou přestříkaná hořkou čokoládovou polevou. Osvěžující vláčné cukroví s vůní vlašských jader, kaka a jemně kyselkavou chutí použité marmelády.
(6 ks v kolekci)
Alergeny: 1, 3, 8

vánoční cukroví - srdíčkové kolečko

SRDÍČKOVÉ KOLEČKO

Tvarováno z lineckého těsta s praženými, na hrubo sekanými mandlemi. Dozlatova upečené korpusy se slepí kyselkavou marmeládou z lesních plodů. Opravdová lahůdka pro fandy klasického vánočního cukroví.
(12 ks v kolekci)
Alergeny: 1, 3, 8

vánoční cukroví - kakaový zvoneček

KAKAOVÝ ZVONEK

Korpus vypichovaný z kakaovo-ořechového lineckého těsa, plněný jahodovou marmeládou. Výrobek je ozdoben přestříkáním bílou čokoládou. Osvěžující vláčné cukroví s vůní vlašských jader, kaka a jemně kyselkavou chutí použité marmelády.
(6 ks v kolekci)
Alergeny: 1, 3, 8

vánoční cukroví - kokosový zvonek

LINECKÝ ZVONEK

Korpus upečen z lineckého těsta s praženým kokosem. Do zlatova upečené zvonečky se slepí rybízovou marmeládou, povrch na závěr lehce dozdobíme přestřínutím hořkou čokoládou. Krásně voní kokosem a v kombinaci s rybízovou marmeládou vykouzlí příjemnou chuť, lákající k opětovnému zakousnutí.
(6 ks v kolekci)
Alergeny: 1, 3, 8

vánoční cukroví - tlapka

TLAPKA

Ručně tlačené do formiček z kakaovo-ořechového těsta s vydatným přispěním hrubě mletých vlašských jader. Velmi chutné a křehké s vůní kakaa a skořice.
(8 ks v kolekci)
Alergeny: 1, 3, 8

 1. Lepek - Obiloviny obsahující lepek, konkrétně: pšenice, žito, ječmen, oves, špalda, kamut nebo jejich hybridní odrůdy a výrobky z nich
 2. Korýši - Korýši a výrobky nich
 3. Vejce - Vejce a výrobky z nich
 4. Ryby - Ryby a výrobky z nich
 5. Arašídy - podzemnice olejná     Jádra podzemnice olejné (arašídy) a výrobky z nich
 1. Sója - sójové boby
  Sójové boby a výrobky z nich
 2. Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
 3. Skořápkové plody - Mandle, lískové ořechy, vlašské ořechy, kešu ořechy, pekanové ořechy, para ořechy, pistácie, makadamie a výrobky z nich
 4. Celer - výrobky z něj
 5. Hořčice - Hořčice a výrobky z ní
 1. Sezam - sezamová semena     Sezamová semena a výrobky z nich
 2. Oxid siřičitý a siřičitany     E220, E221, E222, E223, E224, E226, E227, E228
 3. Vlčí bob - lupina, Vlčí bob (lupina) a výrobky z něj
 4. Měkkýši - Měkkýši a výrobky z nich
1 ks
No reviews

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: