Velikonoční cukroví detail
Velikonoční cukroví celkový pohled
Velikonoční cukroví detail
Velikonoční cukroví detail
Velikonoční cukroví detail
Velikonoční cukroví celkový pohled
Velikonoční cukroví detail
Velikonoční cukroví detail

Velikonoční cukroví

VE2020
600,00 Kč

Velikonoční kolekce (1 kg) představuje velikonoční kolekci z tradičních surovin (máslo, ořechy, čokoláda, smetana).

.

Představujeme vám limitovanou edici skvělého velikonočního cukroví, kterou jsme na základě našich vlastních návrhů vytvořili pro naše nejvěrnější zákazníky. Tato kolekce svou nápaditostí a výrazným podílem řemeslné ruční práce potěší vaše oko a až ochutnáte jednotlivé druhy cukroví budete překvapeni dominancí jemné chuti a vůní másla, kvalitních marmelád, čokolády a krémů vyrobených na smetanovém základu. Věříme, že se nám touto jedinečnou kolekcí podaří  zpříjemnit oslavy velikonočních svátků. Kilogramová kolekce obsahuje sedm druhů cukroví v celkovém množství cca 74 ks.

Velikonoční cukroví - smetanová dobrota

SMETANOVÁ DOBROTA

Z těsta vyrobeného z pouhých třech surovin (šlehačka, mouka, máslo) vypíchneme tradiční velikonoční tvary drobného cukroví, jako ovečky, zajíčky, motýli, kočičky, ptáčci, které po upečení obalíme v cukru s vanilkou. Nádherně křehké, nadýchané, výjimečně jemné a lahodné kousky s výraznou chutí másla a šlehačky příjemně jistě oblaží vaše chuťové buňky. Přejeme vám dobrou chuť a sladké prožití velikonočních svátků.

Velikonoční cukroví - Kuřátko

KUŘÁTKO

Linecké máslové těsto patří mezi nejchutnější a nejkvalitnější těsta, proto jsme ho zvolili i pro výrobu kuřátka. Upečené korpusy naplníme kvalitní malinovou marmeládou a potáhneme citronovou čokoládou. Nakonec, jen tak pro radost, přizdobíme velikonočnímu kuřátku zobáček, hřebínek a očičko.
(8 ks v kolekci)

Velikonoční cukroví - Čokoládové vajíčko

ČOKOLÁDOVÉ VAJÍČKO

Kolekce velikonočního cukroví se určitě neobejde bez čokoládového vajíčka s náplní z bílé čokolády a vaječného koňaku. Věříme, že ochutnat takovou dobrotu si jistě nenecháte ujít.
(10 ks v kolekci)

Velikonoční cukroví - Makový rohlíček

MAKOVÝ ROHLÍČEK

Zhotoven podle staročeského receptu z másla, mouky, mletého máku se špetkou skořice, vás mile překvapí svou vyváženou, lahodnou chutí a vůní po použitých surovinách
(14 ks v kolekci)

Velikonoční cukroví - Velikonoční zajíček

VELIKONOČNÍ ZAJÍČEK

Tvar zajíce se vypíchne z máslového lineckého těsta a po upečení naplní jemným krémem, který je vyroben ze šlehačky, mléčné čokolády a smetanového karamelu. Potáhne hořkou čokoládou a dekoruje ornamentem z bílé čokolády. Velmi chutný a vymazlený cukrářský výrobek, který nádherně rozjaří vaši sváteční velikonoční náladu.
(7 ks v kolekci)

Velikonoční cukroví - Linecké vajíčko

LINECKÉ VAJÍČKO

Výrobek z máslového lineckého těsta, vypichované tvary se spojí příjemně kyselkavou meruňkovou marmeládou. Finální dohotovení posypem moučkovým cukrem podtrhne design velikonočního vajíčka.
(12 ks v kolekci)

Velikonoční cukroví - Ořechová taštička

OŘECHOVÁ TAŠTIČKA

Výrobek z máslového lineckého těsta s vařenou náplní z vlašských ořechů, piškotů a rumu. Po naplnění se taštička potře rozšlehaným vejcem a posype hoblovanými vlašskými jádry a upeče dozlatova. Velmi křehký ořechový výrobek, vonící máslem a rumem, jistě potěší všechny labužníky lahodného cukroví.
(12 ks v kolekci)

4 ks
No reviews