Královská kolekce

rk2018

New product

Vánoční Královská kolekce (1,3 kg) představuje nejvyšší kvalitu, kterou v naší nabídce můžete nalézt. Vyšší hmotnost kolekce a použití vybraných surovin např. pistácií dělá z této kolekce opravdu královnu.

740,00 Kč (vč. DPH)

Popis

Obsahuje především druhy cukroví, které jsou plněny různými druhy krémů. Kolekce také obsahuje nepečené výrobky, jako kokosové a ořechové kuličky, nebo nugáty. Tato elitní kolekce, kterou Vám nabízíme, patří mezi to nejlepší z vánoční cukrářské nabídky a svou pestrostí a mimořádně vydařenou chutí pomůže ještě umocnit nádhernou vánoční atmosféru Vašeho domova. Obsahuje sedm druhů výrobků a každý druh je charakteristický svou kvalitou a vynikající chutí, která je zaručena použitými surovinami a našimi recepturami, které jsme vypilovali k dokonalosti v průběhu dvaceti let naší práce v oboru cukrářském. Kolekce obsahuje sedm druhů výrobků a celkové množství činí cca 60 ks výrobků. Každý kousek v dezertu je uložen v papírovém košíčku a při aranžování dezertu budete překvapeni, jak krásně se bude vyjímat na Vašem vánočním stole.
1,3 kg Královské kolekce se skládá ze sedmi druhů o celkovém počtu 53 ks.

královský dortíček, 4,9kB

KRÁLOVSKÝ DORTÍČEK

6ks v kolekci

Dortíček se skládá ze tří korpusů, které jsou upečeny z křehkého kokosového těsta. První vrstva zalahodí skvělým čokoládovým krémem, druhá, kvalitní jahodovou marmeládou. Tento cukrářský výrobek vás překvapí svou křehkostí, vláčností a velice příjemnou, kultivovanou chutí, korunovanou čokoládovým fuligránem ve tvaru korunky.

čokoládovo ořechová kulička, 4,9kB

ČOKOLÁDOVO - OŘECHOVÁ KULIČKA S PISTÁCIEMI

8ks v kolekci

Lahodná kulička je nepečený cukrářský výrobek, který se modeluje z hmoty sestávající se z piškotů, lískoořechového nugátu, kakaového krému a ořechů. Delikátní chuť ještě podtrhnou hoblované pražené pistáciové oříšky, kterými se v závěru celá kulička silně obalí. Skvostná kombinace těchto kvalitních surovin potěší všechny milovníky vánočních dobrůtek.

vánoční cukroví karamelový sen, 4,9kB

KARAMELOVÝ SEN

7ks v kolekci

Korpus je upečen z ořechovo-kakaového těsta, ručně tvarován do formiček a krásně voní a chutná po použitých surovinách. Plní se karamelovým krémem s mletými, praženými ořechy a kapkou rumu,  potáhne karamelovou polevou, která ještě delikátněji zvýrazní lahodnou karamelovou chuť. Vkusnou tečku celému cukrářskému výrobku vytvoří ozdobení čokoládovým filigránem ve tvaru cesmínového listu.

vanocni-cukrovi-lanyzovy-orisek.jpg, 4,9kB

LANÝŽOVÝ OŘÍŠEK

8ks v kolekci
Linecké těsto s jemně mletými praženými mandlemi se ručně tvaruje do formiček oříšků a peče dozlatova. Dva křehké korpusy se spojí výrazně, silně čokoládovo-kakaovým krémem, jehož neobvykle hebká, hořko- sladká chuť je ještě umocněna rumu. Finální dohotovení spočívá v obalení celého výrobku kvalitním tmavým kakaem, které ještě pozvedne výjimečný chuťový zážitek.
vanocni-cukrovi-opily-kosicek.jpg, 4,9kB

OPILÝ KOŠÍČEK

7ks v kolekci

Košíček je ručně vytlačen do formičky z oříškovo-kakaového těsta. Náplň je vyrobena z vlašských jader a rumu. Výrobek je zpestřen trochou meruňkové marmelády na dně košíčku, která dělá společně s ořechovou náplní, finální polevou z hořké čokolády a praženým lískovým jádrem z tohoto výrobku opravdu delikátní a originální chuťový zážitek.

pomerančový čtyřlístek, 4,9kB

POMERANČOVÝ ČTYŘLÍSTEK

9ks v kolekci

Tento výrobek se skládá ze třech korpusů upečených ze skořicovo-ořechového těsta. Spodní část je spojena kvalitní pomerančovou marmeládou, další vrstvu tvoří jemný nugátový krém. Finální dohotovení výrobku  potažením hořkou čokoládou a ozdobením proužkem proslazené pomerančové kůry ještě podpoří příjemnou chuť výrobku.

vanocni-dezert-kokosova-kulicka 4,9kB

KOKOSOVÁ KULIČKA

8ks v kolekci

Kuličky jsou modelované z kokosové hmoty nepečené. Jsou vláčné a velmi dobré s jemnou vůní rumu. Pražená loupaná mandle, která zdobí každý výrobek dodává kokosové kuličce vynikající chuť.

Přejít nahoru