Vánoční dezert

vd2018

New product

Vánoční dezert (1 kg) představuje elitní kolekci, která patří mezi to nejlepší z vánoční cukrářské nabídky. Obsahuje především cukroví, které je plněno různými druhy lahodných krémů.

630,00 Kč (vč. DPH)

Popis

Obsahuje především druhy cukroví, které jsou plněny různými druhy krémů. Kolekce také obsahuje nepečené výrobky, jako kokosové a ořechové kuličky, nebo nugáty. Tato elitní kolekce, kterou Vám nabízíme, patří mezi to nejlepší z vánoční cukrářské nabídky a svou pestrostí a mimořádně vydařenou chutí pomůže ještě umocnit nádhernou vánoční atmosféru Vašeho domova. Obsahuje sedm druhů výrobků a každý druh je charakteristický svou kvalitou a vynikající chutí, která je zaručena použitými surovinami a našimi recepturami, které jsme vypilovali k dokonalosti v průběhu dvaceti let naší práce v oboru cukrářském. Kolekce obsahuje sedm druhů výrobků a celkové množství činí cca 64 ks výrobků. Každý kousek v dezertu je uložen v papírovém košíčku a při aranžování dezertu budete překvapeni, jak krásně se bude vyjímat na Vašem vánočním stole.
1 kg dezeru se skládá ze sedmi druhů o celkovém počtu cca 64 ks.

dezert01.jpg, 4,9kB

OŘECHOVÁ KULIČKA

9ks v kolekci

Nepečený výrobek. Kuličky jsou modelované z hmoty, která je vyrobena z piškotů, kakaa, ořechů, čokoládového krému a rumu. Obalované jsou praženými vlašskými ořechy.

detail-cokoladovy-pulmesic.jpg, 4,9kB

OŘECHOVÝ PŮLMĚSÍC

8ks v kolekci

Korpus půlměsíce je upečen z vaflového těsta s vlašskými ořechy,je naplněn výborným ořechovým krémem zvýrazněným kapkou rumu, který dodává příjemnou typickou vůni a chuť kvalitnímu vánočnímu cukroví. Naplněný výrobek potáhneme bílou čokoládou ochucenou karamelem a nakonec posypeme ořechy. Tento výrobek jistě potěší všechny milovníky ořechových dobrot.

detail-moka-kolecko.jpg, 4,9kB

MOKA KOLEČKO

7ks v kolekci

Korpus z vlašských jader se stopou skořice a vanilky je spojený jemnou kávovou náplní s praženými ořechy. Potažen kávovou polevou. Každý kousek je ozdoben kávovým zrnem odlitým z čokolády.

dezert05.jpg, 4,9kB

OPILÝ KOŠÍČEK

7ks v kolekci

Košíček je ručně vytlačen do formičky z oříškovo-kakaového těsta. Náplň je vyrobena z vlašských jader a rumu. Výrobek je zpestřen trochou meruňkové marmelády na dně košíčku, která dělá společně s ořechovou náplní, finální polevou z hořké čokolády a praženým lískovým jádrem z tohoto výrobku opravdu delikátní a originální chuťový zážitek.

detail-čokoládové-kolečko.jpg, 4,9kB

ČOKOLÁDOVÉ KOLEČKO

7ks v kolekci

Dozlatova upečený korpus kolečka s vlašských jader se stopou skořice a vanilky je po obvodu nastříkán lahodným čokoládovým krémem s rumem. Ještě před slepením kolečka vyplníme střed malinovou marmeládou, která vyladí chuť k dokonalosti. Nakonec potáhneme hořkou čokoládou a ozdobíme hořko-bílými hoblinkami z belgické čokolády.

dezert06.jpg, 4,9kB

KOKOSOVÁ KULIČKA

9ks v kolekci

Kuličky jsou modelované z nepečené kokosové hmoty. Jemná vůně rumu spolu s vláčným těstem a praženou loupanou mandlí, která zdobí každý kus, vytváří vynikající chuť.

dezert07.jpg, 4,9kB

NUGÁT

9ks v kolekci

Hmota, z které jsou nakrájené kousky nugátu, je vytvořena z lísko-oříškového čokoládového nugátu. Každý kus je potažený hořkou čokoládou a zdobený stříkaným srdíčkem z bílé čokolády. Nepečený cukrářský výrobek svou příjemnou nugátovou chutí podtrhuje luxusní úroveň kolekce vánočního dezertu.

Přejít nahoru