Vánoční cukroví

vc2018

New product

Kolekce Vánoční cukroví (1 kg) se skládá ze sedmi druhů tradičního, velmi chutného cukroví, které je vyrobeno jen z těch nejkvalitnějších surovin s výrazným podílem ruční práce.

490,00 Kč (vč. DPH)

Popis

Kolekce obsahuje sedm druhů těch nejchutnějších a nejžádanějších typů vánočního cukroví. Tyto výrobky jsou z těch nejkvalitnějších surovin a jejich výroba probíhá ručně. Těsta neobsahují žádné „ zlepšující přípravky “ ani prášky do pečiva či barviva. Vše je vyráběno klasickou technologií za použití čistě přírodních surovin, jako jsou vejce, jádra vlašských či lískových ořechů a mandlí. V letošním roce opět představujeme nové variace, jejichž podobu naleznete v popisu jednotlivých druhů. Věříme, že i letos budete s naší recepturou a prací spokojeni.
V 1 kg vánočního cukroví naleznete sedm druhů, každý druh je zastoupen deseti kusy, celkem je součástí této kolekce 70 kusů lahodného cukroví.

cukrovi01.jpg, 4,9kB

VANILKOVÝ ROHLÍČEK

10ks v kolekci

Ručně vyvalované a tvořené, těsto vanilkové s vlašskými jádry. Jsou velmi jemné a křehké, s vůní vanilky a chutí po vlašských jádrech.

vanocni-cukrovi-detail-trojlistek.jpg, 4,9kB

TROJLÍSTEK

10ks v kolekci

Korpus vypichovaný z kokosového lineckého těsta, plněný rybízovou marmeládou. Výrobek je doplněn kapkami hořké čokolády. Vynikající cukroví s vůní praženého kokosu a jemně kyselkavou chutí použité marmelády.

cukrovi02.jpg, 4,9kB

SKOŘICOVÝ ČTYŘLÍSTEK

10ks v kolekci

Tvarován z ořechového těsta s výrazným podílem skořice. Chutná lahůdka plněná osvěžující pomerančovou marmeládou. Celkový prožitek ještě umocní finální úprava skořicovým cukrem.

vanocni-cukrovi-detail-kometa.png, 4,9kB

KOMETA

10ks v kolekci

Komety jsou vypichované z ořechového skořicového těsta. Použitá marmeláda – borůvková. Povrch výrobku zdoben přestříkáním hořkou čokoládou. Vláčný a chutný výrobek s převažující chutí borůvek a pražených vlašských jader.

cukrovi02.jpg, 4,9kB

TLAPKA

10ks v kolekci

Ručně tlačené do formiček z kakaovo-ořechového těsta. Těsto obsahuje jsou vlašská jádra. Velmi chutné a křehké s vůní kakaa a skořice.

detail-vanocni-cukrovi-linecke-srdicko.jpg, 4,9kB

LINECKÉ SRDÍČKO

10ks v kolekci

Srdíčka jsou tvořena z lineckého těsta, plněná vynikající marmeládou z manga. Celá jsou přestříkaná hořkou čokoládou. Velmi chutný, jemný výrobek s výraznou chutí použité marmelády.

cukrovi02.jpg, 4,9kB

STROMEK

10ks v kolekci

Korpus je vyroben z vaflového těsta s vlašskými ořechy a ze skořice. Použitá marmeláda je malinová, povrch je přecukrován práškovým cukrem. Krásně křehký, vonící kvalitní malinovou marmeládou.

Detaily

Výška balení 8 cm
Šířka balení 37 cm
Hloubka balení 22 cm
Hmotnost 1 kg

Přejít nahoru