Detail velikonočního cukroví
Velikonoční cukroví
Detail velikonočního cukroví
Detail velikonočního cukroví
Detail velikonočního cukroví
Detail velikonočního cukroví
Detail velikonočního cukroví

Velikonoční cukroví

VE2021
Vyprodáno
765,00 Kč

Velikonoční kolekce (1 kg) představuje velikonoční kolekci z tradičních surovin (máslo, ořechy, čokoláda, smetana).

.

Představujeme vám limitovanou edici skvělého velikonočního cukroví, kterou jsme na základě našich vlastních návrhů vytvořili pro naše nejvěrnější zákazníky. Tato kolekce svou nápaditostí a výrazným podílem řemeslné ruční práce potěší vaše oko a až ochutnáte jednotlivé druhy cukroví budete překvapeni dominancí jemné chuti a vůní másla, kvalitních marmelád, čokolády a krémů vyrobených na smetanovém základu. Věříme, že se nám touto jedinečnou kolekcí podaří  zpříjemnit oslavy velikonočních svátků. Kilogramová kolekce obsahuje sedm druhů cukroví v celkovém množství cca 62 ks.

Velikonoční cukroví - smetanová dobrota

SMETANOVÁ DOBROTA

Z těsta vyrobeného z pouhých třech surovin (šlehačka, mouka, máslo) vypíchneme tradiční velikonoční tvary drobného cukroví, jako ovečky, zajíčky, motýli, kočičky, ptáčci, které po upečení obalíme v cukru s vanilkou. Nádherně křehké, nadýchané, výjimečně jemné a lahodné kousky s výraznou chutí másla a šlehačky příjemně jistě oblaží vaše chuťové buňky. Přejeme vám dobrou chuť a sladké prožití velikonočních svátků.

Alergeny: Obiloviny, mléko, vejce

Velikonoční cukroví - Kuřátko

KUŘÁTKO

Linecké máslové těsto patří mezi nejchutnější a nejkvalitnější těsta, proto jsme ho zvolili i pro výrobu kuřátka. Upečené korpusy naplníme kvalitní malinovou marmeládou a potáhneme citronovou čokoládou. Nakonec, jen tak pro radost, přizdobíme velikonočnímu kuřátku zobáček, hřebínek a očičko.
(6 ks v kolekci)

Alergeny: Obiloviny, mléko, vejce

Velikonoční cukroví - Diamantové vajíčko

DIAMANTOVÉ VAJÍČKO

Korpusy kapek jsou ručně vypíchnuty z máslového lineckého těsta, po upečení se dva díly spojí krémem uvařeným ze šlehačky a hořké čokolády. Spojením křehkého korpusu se smetanovo-čokoládovou náplní, která výrazně chutná po kvalitní hořké čokoládě, jsme vytvořili skvostný základ pro finální dekoraci. Luxusním čokoládovým vajíčkem s diamantovými odlesky, (naplněno krémem z bílé čokolády a vaječného koňaku), výrobek ještě dozdobíme.
(7 ks v kolekci)

Alergeny: Obiloviny, mléko, vejce

Velikonoční cukroví - Makový rohlíček

MAKOVÝ ROHLÍČEK

Zhotoven podle staročeského receptu z másla, mouky, mletého máku se špetkou skořice, vás mile překvapí svou vyváženou, lahodnou chutí a vůní po použitých surovinách
(12 ks v kolekci)

Alergeny: Obiloviny, mléko, vejce

Velikonoční cukroví - Velikonoční zajíček

VELIKONOČNÍ ZAJÍČEK

Tvar zajíce se vypíchne z máslového lineckého těsta a po upečení naplní jemným krémem, který je vyroben ze šlehačky, mléčné čokolády a smetanového karamelu. Potáhne hořkou čokoládou a dekoruje ornamentem z bílé čokolády. Velmi chutný a vymazlený cukrářský výrobek, který nádherně rozjaří vaši sváteční velikonoční náladu.
(7 ks v kolekci)

Alergeny: Obiloviny, mléko, vejce

Velikonoční cukroví - Linecké vajíčko

LINECKÉ VAJÍČKO

Výrobek z máslového lineckého těsta, vypichované tvary se spojí příjemně kyselkavou meruňkovou marmeládou. Finální dohotovení posypem moučkovým cukrem podtrhne design velikonočního vajíčka.
(12 ks v kolekci)

Alergeny: Obiloviny, mléko, vejce

Velikonoční cukroví - Ořechová taštička

KRÁLÍČEK

Z máslového lineckého těsta vytvarujeme králíčka a upečeme dozlatova. Po vychladnutí dva korpusy spojíme ořechovou máslovou náplní, očičko vyplníme jahodovou marmeládou a dozdobíme přestříknutím hořkou čokoládou. Křehký a velmi chutný cukrářský výrobek, vonící máslem a náplní z vlašských ořechů s kapkou rumu.
(10 ks v kolekci)

Alergeny: Obiloviny, mléko, vejce, ořechy

 1. Lepek - Obiloviny obsahující lepek, konkrétně: pšenice, žito, ječmen, oves, špalda, kamut nebo jejich hybridní odrůdy a výrobky z nich
 2. Korýši - Korýši a výrobky nich
 3. Vejce - Vejce a výrobky z nich
 4. Ryby - Ryby a výrobky z nich
 5. Arašídy - podzemnice olejná     Jádra podzemnice olejné (arašídy) a výrobky z nich
 1. Sója - sójové boby
  Sójové boby a výrobky z nich
 2. Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
 3. Skořápkové plody - Mandle, lískové ořechy, vlašské ořechy, kešu ořechy, pekanové ořechy, para ořechy, pistácie, makadamie a výrobky z nich
 4. Celer - výrobky z něj
 5. Hořčice - Hořčice a výrobky z ní
 1. Sezam - sezamová semena     Sezamová semena a výrobky z nich
 2. Oxid siřičitý a siřičitany     E220, E221, E222, E223, E224, E226, E227, E228
 3. Vlčí bob - lupina, Vlčí bob (lupina) a výrobky z něj
 4. Měkkýši - Měkkýši a výrobky z nich
No reviews