royal kolekce vánočního cukroví

Královská kolekce

rk2017

New product

Vánoční Královská kolekce (1,3 kg) představuje nejvyšší kvalitu, kterou v naší nabídce můžete nalézt. Vyšší hmotnost kolekce a použití vybraných surovin např. pistácií dělá z této kolekce opravdu královnu.

skladem

690,00 Kč (vč. DPH)

Popis

Obsahuje především druhy cukroví, které jsou plněny různými druhy krémů. Kolekce také obsahuje nepečené výrobky, jako kokosové a ořechové kuličky, nebo nugáty. Tato elitní kolekce, kterou Vám nabízíme, patří mezi to nejlepší z vánoční cukrářské nabídky a svou pestrostí a mimořádně vydařenou chutí pomůže ještě umocnit nádhernou vánoční atmosféru Vašeho domova. Obsahuje sedm druhů výrobků a každý druh je charakteristický svou kvalitou a vynikající chutí, která je zaručena použitými surovinami a našimi recepturami, které jsme vypilovali k dokonalosti v průběhu dvaceti let naší práce v oboru cukrářském. Kolekce obsahuje sedm druhů výrobků a celkové množství činí cca 60 ks výrobků. Každý kousek v dezertu je uložen v papírovém košíčku a při aranžování dezertu budete překvapeni, jak krásně se bude vyjímat na Vašem vánočním stole.
1,3 kg Královské kolekce se skládá ze sedmi druhů o celkovém počtu 63 ks.

cukrovi-vanilkovy-rohlicek.jpg, 4,9kB

VANILKOVÝ ROHLÍČEK

8ks v kolekci

Ručně vyvalované a tvořené, těsto vanilkové s vlašskými jádry. Jsou velmi jemné a křehké, s vůní vanilky a chutí po vlašských jádrech.

cukrovi02.jpg, 4,9kB

STROMEK

8ks v kolekci

Korpus je vyroben z vaflového těsta s vlašskými ořechy a ze skořice. Použitá marmeláda je malinová, povrch je přecukrován práškovým cukrem. Krásně křehký, vonící kvalitní malinovou marmeládou.

vanocni-cukrovi-pistaciovy-kosicek.jpg, 4,9kB

PISTÁCIOVÝ KOŠÍČEK

7ks v kolekci

 Korpus je upečen z lineckého těsta, ručně tvarován do formiček. Spodní část košíčků je částečně vyplněna višňovou marmeládou, zvýrazněnou kapkou griotky, která dodává náplni příjemnou a jemnou chuť. Následuje krém, který je ochucen kvalitním pistáciovým marcipánem, sekanými praženými pistáciemi a společně s marmeládovou náplní vytváří mimořádně luxusní a chutnou kombinaci.  Výrobek je potažen hořkou čokoládovou polevou a na povrchu sypán drcenými praženými pistáciemi.

vanocni-cukrovi-pulmesic-korunka.jpg, 4,9kB

PŮLMĚSÍC S KORUNKOU

8ks v kolekci
Korpusy půlměsíců jsou vypichované a pečené z chutného vaflového těsta s vlašskými jádry a příjemně voní po skořici. Půlměsíce se plní nugátovo-čokoládovým kakaovým krémem, který dodává výrobku charakteristickou chuť. Potažením hořkou čokoládovou polevou, finálním ozdobením filigránem z bílé vanilkové čokolády ve tvaru korunky je profesionální cukrářská práce perfektně korunována.:o)
vanocni-cukrovi-lanyzovy-orisek.jpg, 4,9kB

LANÝŽOVÝ OŘÍŠEK

8ks v kolekci
Linecké těsto s jemně mletými praženými mandlemi se ručně tvaruje do formiček oříšků a peče dozlatova. Dva křehké korpusy se spojí výrazně, silně čokoládovo-kakaovým krémem, jehož neobvykle hebká, hořko- sladká chuť je ještě umocněna rumu. Finální dohotovení spočívá v obalení celého výrobku kvalitním tmavým kakaem, které ještě pozvedne výjimečný chuťový zážitek.
vanocni-cukrovi-opily-kosicek.jpg, 4,9kB

OPILÝ KOŠÍČEK

7ks v kolekci

Košíček je ručně vytlačen do formičky z oříškovo-kakaového těsta. Náplň je vyrobena z vlašských jader a rumu. Výrobek je zpestřen trochou meruňkové marmelády na dně košíčku, která dělá společně s ořechovou náplní, finální polevou z hořké čokolády a praženým lískovým jádrem z tohoto výrobku opravdu delikátní a originální chuťový zážitek.

vanocni-cukrovi-karamelovy-rohlicek, 4,9kB

KARAMELOVÝ ROHLÍČEK

9ks v kolekci

Výrobek tvoří dva křehké, dozlatova upečené korpusy rohlíčků z lineckého těsta doplněného velmi jemně strouhanými praženými mandlemi. Korpusy jsou spojeny lahodným karamelovým krémem s praženým lískovým jádrem, ozdobná krémová rozeta ještě ozdobí vrchní část naplněného rohlíčku. Na závěr je potažen hořkou čokoládovou polevou a přestříkán čokoládovou polevou karamelovou.

vanocni-dezert-kokosova-kulicka 4,9kB

KOKOSOVÁ KULIČKA

8ks v kolekci

Kuličky jsou modelované z kokosové hmoty nepečené. Jsou vláčné a velmi dobré s jemnou vůní rumu. Pražená loupaná mandle, která zdobí každý výrobek dodává kokosové kuličce vynikající chuť.

Přejít nahoru